ACG Nyström Oy

 

Törmäniityntie 14

   

02710 Espoo

   
E-mail: info@acgnystrom.fi    
     
Y-tunnus: FI15932636    
     
  Roy Rahikainen 0400 - 400 951 roy.rahikainen@acgnystrom.fi
     
Teollisuusompelu-, leikkaamo-, viimeistely- ja brodeerauskoneet, varaosat:
Pfaff, Typical, Vetron, Pegasus, Strobel, AMF Reece, Eastman, Primula, Tajima, Pulse, Schmetz, Fil-Tec
     
  Myynti:    
    Roy Rahikainen   0400 - 400 951    roy.rahikainen@acgnystrom.fi
     
  Huolto:    
    Guido Amoroso   040 - 530 49 39    guido.amoroso@acgnystrom.fi
     
     
Tarvikkeet, materiaalit ja langat:    
Astor, Brero, Stilla, Matsa, Mark, Pizzo, Rhenoflex, Madeira, Stoll, Mesdan, Mentasti, Filacon  
     
  Myynti:    
    Timo Talvio   040 - 580 06 90    timo.talvio@acgnystrom.fi
     
     
Vesi-, veitsi- ja laserleikkaus, piste- ja lasermerkkaus, materiaalit ja kaavoitus:
Gerber, Omax, Maxiem, GCC, CCT, Richter, Spandex  
     
  Myynti:    
    Veli Matti Suhonen   0400 - 452 266 vm.suhonen@acgnystrom.fi
     
  Huolto:    
    Jukka Nättinen   040 - 831 39 80 jukka.nattinen@acgnystrom.fi
     
  Gerber CAD-kouluttajat:    
    Sari Nyrönen 045 - 674 74 53  sarihnyronen@hotmail.com
    Riina Freimann +372 - 50 40 926
riina@acgn.ee
     
     
Tavaran lähetys ja vastaanotto:    
    Harri Puustinen 040 - 161 55 95 harri.puustinen@acgnystrom.fi
     
Laskutus:    
    Marita Koskinen 050 - 477 70 08 marita.koskinen@acgnystrom.fi